Përleshje e deputetëve në seancën e Kuvendit

Arben Gashi nga LDK dhe disa deputet te LVV janë përplasur në seancën e Kuvendit ku diskutohej për të pagjeturit, shkruan IndeksOnline.

Gjithë ngjarja ka nodhur derisa ka qenë duke folur Saranda Bogujevci-Rama.

Seanca u ndërpre pas kësaj ngjarje, e cila do të filloj në ora 15:30.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s