Lajme

VIKENDI NË CINEPLEXX KOSOVA ME EVENTIN “DITA E FAMILJES”

Për ithtarët e filmave, ekrani i madh Cineplexx Kosova ka përgatitur për këtë vikend eventin “Dita e Familjes” me shfaqjen e tre super-filmave dhe meny speciale të TROLLS.

Pra me datën 21 dhe 22 nëntor do të keni mundësinë t’i shiqoni me prezencën e fëmijëve tuaj FILMAT: LASSIE, THE WAR WITH GRANDPA dhe TROLLS WORLD TOUR.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: