Adelina Ismaili i bën bashk të gjitha partitë politike, Kadaj tregon ku e ka fshehur sprein gjatë seancës për demarkacionin

Emisionin më të mirë për vitin e Ri 2021 po del ta ket Adelina Ismaili. Ajo…

Dollia e natës së Vitit të Ri me shpresën te vaksinat

Bota po përgatitet të lërë pas një vit të zymtë dhe të mirëpresë Vitin e Ri…

“Nostradamusi” Bill Gates tregon se çfarë do të ndodhë në 2021

Në një postim në blogun e tij personal, Gates tha se “ka dy arsye për të…

KEDS-i premton rrymë pa ndërpreje për vitin e ri

Kompania kosovare për distribuim dhe furnizim me energji elektrike, KEDS siguron konsumatorët se ka bërë të…

3 viktima dhe 184 raste të reja me COVID-19 në Kosovë brenda 24 orëve

Gjatë 24- orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK dhe laboratorët privatë me…

Njoftim i ambasadës së Kosovës në Itali

Ambasada e Repulikës së Kosovës në Itali, ka lëshuar një njoftim në facebook: NJOFTIM Të nderuar…

“Aksham pazarë”: Hoti po mundohet t’a emroj drejtorin e AKI-së

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se ka dërguar te Presidentja në detyrë,…

Lumi Istog del nga shtrati, gjysma e fshatit Zabllaq bllokohet nga uji

Moti i ligë që ka mbretëruar ditëve të fundit, në pjesë të ndryshme të vendit si…

Zemaj: Vaksinat kundër COVID-19 vijnë në muajin shkurt

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka konfirmuar se vaksinat kundër COVID-19 vijnë në muajin…

Të vrarët në Pozheran, anëtarë të një familje

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë. IndeksOnline ka raportuar pak më parë,…