Fifi e Bardhi bashkë me këngë të re

Fifi nuk i ka ndalur projektet e reja këtë sezon dhe shumë shpejt do t’i sjellë fansave një këngë të re që mezi po e presin.

Fifi kësaj radhe do të vijë në bashkëpunim me reperin e hitit “Betohemi”, Bardhin.

“Ne sapo e kemi mbaruar klipin, bashkëpunimi jonë del me 10 dhjetor”- ka rrëfyer ajo në një emision televiziv, teksa tashmë ka zbuluar titullin e këngës.

”Du Itch” do të emërohet ky projekt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: