Juventus fiton ndeshjen, Barcelona zhgënjen me paraqitjen e saj

Ndeshja në mes Barcelonës dhe Juventusit tanimë ka përfunduar me rezultat 0-3, në favor të Juventusit.

Në minutën e 13-të, ekipin e Juventusit e kaloi në epërsi goli i Cristiano Ronaldos përmes penalltis. Ndërsa golin e dytë pë Juventusin e shënoi McKenni, në minutën e 20-të. Dhe rezultatin përfundimtarë e vendosi përsëri goli i lojtarit, Cristiano Ronaldo përmes penalltisë në minutën e 52-të.

Me fitoren në këtë ndeshje, Juventus barazon pikët me ato të Barcelonës, 15 me 15.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: