Therrje me thikë në Prizren, i lënduari është i moshës 18 vjeçare

“Rreth orës 17:10 minuta, në rrugën ” Remzi Ademaj” ka ndodhur një incident, ku si pasojë…

Varrimi i 4 antarëve të familjes Zuka në Pozheran

Varrimi i 4 antarëve të familjes Zuka në Pozheran. Ngjarja tragjike që ndodhi pardje ne Pozharan…

Ndërron jetë profesori universitar, Riza Smaka

Ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm profesori universitar dhe njohësi i së drejtës, Riza Smaka.…

Era Istrefi, Kaq joshëse se keni parë ndonjëherë (FOTO)

Në orët e fundit të vitit që lamë pas, shumë personazhe të famshëm bënë urimet e…

Trendet e këpucëve për vitin 2021(FOTO)

Pavarësisht se vitit 2020 ishte shumë i vështirë përsëri qytetarët nuk ndaluan së veshuri dhe ndjekuri…

Tiranë: Nis me vrasje viti 2021! 34-vjeçari qëllon për vdekje me thikë në qafë kunatin

Tiranë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të vitit të ri 2021, ku…

Gjergj Kastrioti dhe Adem Jashari bashkë në pikturat e Drilon Pantinës

Është ai Drilon Pantina, i cili në një intervistë për Klankosova.tv tregoi për punën, motivin, mënyrën…

FSK në mision paqeruajtës nga muaji mars

Forca e Sigurisë së Kosovës në pranverë të këtij viti pritet t’i bashkohet ushtarëve amerikanë në…

51,328 të infektuar me coronavirus branda vitit 2020 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 51.328…