A ka ndonjë lidhje dashurie Capital T

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe shumë i ndjekur. Muzika e tij dëgjohet shumë dhe jo vetëm për projektet muzikore por ai është shpesh herë në qendër të vëmendjes edhe për jetën e tij private.

Është përfolur shpesh herë për lidhje me vajzat e showbizz-it por asnjëherë nuk janë konfirmuar. Ndërkohë para disa kohësh postoi në foto ku ishte mbështetur në prehrin e një vajze por mesa duket nuk është më me të.

Në një intervistë të dhënë sot për “Radar”, Capital T ka treguar se vazhdon të jetë beqar e fokusi kryesor mbetet muzika.

Related posts