Adelina sot feston ditlindjen

Adelina Ismaili festoi sot ditëlindjen. Diva e shqiptarisë mbushi plot 41 vjet.

Ajo gëzon një fëmijë dhe një jetë të lumtur me bashkëshortin e saj Vali dhe përveç kësaj, Adelina së fundmi drejton një emision.

Related posts