Adelina Thaçi pas vdekjes së prindit: Ma këpute shpirtin o Babë

Është raportuar se sot Covid-19 ka marrë jetën e humoristit IKON, Rasim Thaçit- CIMA. E bija e tij, këngëtarja Adelina Thaçi, ka reaguar pas vdekjes së babait të saj.

Përmes një postimi në rrjetet e saj sociale, Adelina Thaçi shprehi dhimbjen dhe pikëllimin për humbjen e babait të saj.

“Ma këpute shpirtin o babë, shoku jem, dashnija jem”, ka shkruar ajo.

Rasim Thaçi vdiq të premten e 26 marsit, në moshën 71 vjeçare pas infektimit me Coronavirus.

Related posts