Albin Kurti e Vjosa Osmani sonte në debat përballë gazetarëve në një format të ri televiziv

Kandidati për kryeministër Albin Kurti dhe kandidatja për presidente Vjosa Osmani sot paraqitën në një debat televiziv përballë analistëve.

Formati televiziv është risi dhe nuk i përket vetëm një studio televizive.


Për 90 minuta ata do të përgjigjen në temat e ndryshme dhe do të sqarojnë vizionin e tyre për vendin.

Debati transmetohet në RTV Dukagjini dhe KTV prej orës 21:00.

Related posts