Albin Kurti me stil të ri të flokëve

Pak më parë në instagram, Berberi i Albin Kurti, ka publikuar një foto me liderin e LVV-së, Albin Kurtin, ku shihet se stili i flokëve të Albinit është më ndryshe.

“Diçka nga nata e kaluar”, dhe se “ndihen festiv” ka shkruar Armend Gashi përkrah fotos.

Related posts