Albini e Vjosa në konferencë të jashtëzakonshme për media

Vjosa Osmani dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot do të mbajnë një konferencë për media. Konferenca do të mbahet në ora 13:30 para bustit të Skënderbeut.

Related posts