Arrestohet për krim të organizuar dhe kontrabandë, pronari i barnatores “Rexall”

Është arrestuar pronari i barnatores “Rexall” në Prishtinë.

Burime të IndeksOnline mësojne së i njëjti është vënë në pranga nga Policia nën dyshimin e veprës penale për krim të organizuar për kontrabandë me barna.

Kujtojmë që në nëntor të vitit të kaluar e njëjta barnatore e cila gjindet në lagjen Dardania në Prishtinë, ishte përfshirë nga zjarri./Indeksonline

Related posts