Bardhi e lanson këngën e re “Do të doja”

Rep-artisti i ri në skenën muzikore në vend, Bardhi i cili po rezulton tejet i suksesshëm me këngët e tija ka sjellur sot si të ripërpunuar hitin e dikurshëm të këngëtarit të njohur Naser Berishës, këngën me të njejtin emër “Do të doja”.

Kënga “Do të doja” e reperit Bardhi është kënga e re që ka sjellur sot, ku vet reperi ka bërë tekstin dhe melodinë.

Bardhi ishte mjaft aktiv gjatë vitit 2020 me publikimin e këngëve të tilla, si “Betohem”, “Du & Ich” të sjell në bashkëpunim me këngëtaren Fifi dhe DJ Gimi, “Interes” e lansuar bashkë me Eren Can, “Avash”, “Paranoya” dhe të tjerë.

Related posts