Beyonce reklamon koleksionin e radhës të markës “Ivy Park”

Këngëtarja po bashkëpunon me markën e njohur “Adidas”.

Beyonce ka publikuar edhe koleksionin e radhës e cila ka reklamuar një palë veshje.

39 vjeçarja, kishte zgjedhur një bodysuit lëkure dhe një palë çizme e cila tregoi figurën e përsosur të saj.

Ajo ndau edhe në profilin e saj zyrtar në Instagram disa imazhe. Artistja e njohur i shtoi disa dorëza të gjata dhe një shall rreth qafës.

Beyonce kishte vendosur edhe makijazh dhe kishte lënë flokët e drejta.

Ndryshe, Beyonce ka ditë që po reklamon koleksionet e markës së saj “Ivy Park”./zhurnal.mk

Related posts