Zemaj njofton për ardhjen e frigoriferëve që nevojiten për të ruajtur vaksinën

Armend Zemaj, ministër në detyrë i Shëndetësisë ka njoftuar përmes një shkrimi në facebook se kanë…

Sot është afati i fundit i listave të kandidatëve për deputetë

Sot është dita e fundit për subjektet politike që të dorëzojnë listat e tyre me emrat…

Haradinajt i bashkohet Dardan Islami

Ramush Haradinaj, kandidati i shpallur nga AAK për president të Republikës së Kosovës në zgjedhjet e…

Sipas PIPOS VV merr 50 deputetë, PDK 22, LDK 19 dhe AAK 9

Nëse zgjedhjet do të mbaheshin dje (14.01.2021), Vetëvendosje do të përfaqësohej me 50 deputetë në Kuvendin…

Sondazhi i fundit VV mbi 41 %

Sipas PIPOS Lëvizja Vetëvendosje ka mbi 41 % të votave. Në këtë sondazh PDK del e…

Kandidatët për deputetë nga radhët e AAK-së, listës i prinë Ramush Haradinaj, pasohet nga Shemsedin Dreshaj, Time Kadrijaj, Bekë Berisha e Besnik Tahiri

Është siguruar lista e emërave për kandidatë për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovë në…

Ja emrat e kandidatëve për deputetë të LDK-së, ndër ta emrat e vjetër si Agim Veliu, Arban Abrashi, Arben Gashi e Imet Rrahmani

Indeksonline ka siguruar listën e të propozuarve prej Degëve të komunave për deputetë nga Lidhja Demokratike…

Zemaj prezanton masat e reja anti-covid, zgjatet orari i punës për gastronominë deri 21:00, pas kësaj ore vetëm “porosi me dërgesë”

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj përmes një postimi në facebook ka njoftuar rreth masave…

Ahmeti njofton për donacionin nga Unicef-i

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një njoftimi në facebook ka njoftuar për ardhjen e një…

Shtatorja e Presidentit Ibrahim Rugova vendoset në oborrin e Katedralës “Nënë Tereza”

Prishtina tanimë numëron dy shtatore të ish Presidentit Ibrahim Rugova. Sot është inauguruar një shtatore e…