Champions League sonte luhet me 8 super-ndeshje për fazën e grupeve

Champions League rikthehet sot me 8 sfida të vlefshme për fazën e grupeve. 16 skuadra do të ndeshen me njëra-tjetrën për të siguruar 3 pikë që do i ndihmojë ato për të kaluar në fazat me eliminim direkt.

Sfidat janë të ndara në dy orare në 18:55 dhe 21:00. Në fushë do të zbresin yjet e PSG, Barcelonës, Juventusit si dhe shqiptari Myrto Yzuni që do përballet me Lionel Messin.

Krasnodar- Sevilla; Rennes- Chelsea; Dortmund- Club Brugge KV; Dyn. Kyiv- Barcelona, Juventus-Ferencvaros; Lazio-Zenit, Manchester Utd-Basaksehir, Paris SG-RB Leipzig./tvklan.al

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.