Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Duro” / Pjesë e klipit edhe Ardiana Matoshi

Këngëtarja e dashur dhe shumë e suksesshme në hapësirat shqiptare, Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga e re e Dafinës quhet “Duro” e cila është e realizuar me videoklip.

Pjesë e këtij klipi shihet edhe aktorja dhe tani deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Ardiana Matoshi.

Në linkun më posht mund ta dëgjoni këngën e Dafinës:

Related posts