Dekori në shtëpinë e Cristiano Ronaldos për festat e fundvitit

Familja e Cristiano Ronaldos së fundi ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit, si shumë familje të tjera nëpër botë. Partneria e tij Georgina ka ndarë me ndjekësit disa video nga shtëpia luksoze dhe pamjet janë përrallore. Atmosfera festive mbizotëron tek shtëpia e tyre dhe aktualisht e gjithë familja po qëndron e bashkuar dhe e lumtur.

Në dekorin e shtëpisë shihet një bredh i zbukuruar me ngjyrë ari dhe të bardhë, një babgjysh i bardhë dhe disa dordoleca, pemë të bardha dhe drenusha.

“Natën e mirë”, ka shkruar Georgina në pamjet e shtëpisë.

Related posts