Deputetët e VV-së po e presin te dera e Kuvendit …

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Mefail Bajqinovci i shoqëruar nga nënkryetarja e kuvendit Arbërie Nagavci ka publikuar një fotografi para hyrjes së Kuvendit të Kosovës.

“Bashkë me nënkryetaren e kuvendit znj.Arbërie Nagavci në pritje të deputetëve dhe…”, ka shkruar ai në Facebook.

Bajqinovci, në postimin e tij nuk ka specifikuar shumë, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për zëvendërkryeministrin e Qevrisë së Kosovës, Driton Selmanajn, nisur nga fakti se LVV-ja ka paralajmëruar veprime kundër hyrjes në sallë të z. Selmanaj.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.