Eminem kthehet higher e ma higher

Reperi i njohur amerikan me famë botërore, Marshall Bruce Mathers III, i njohur me pseudonimin Eminem, Slim Shady pas një pauze disa mujore, para disa dite lansoi hitin e tij të radhes, super-këngën “Higher”.

Eminem ka pak ditë që ka publikuar këngën “Higher”, kështu duke vërshuar nga klikimet, me mbi 7 milion klikime për 3 ditë.

Ai rikthehet pikërisht ashtu siç jemi mësuar ta shofim, origjinal “kingu i repit botërorë”, duke sjellë gjithmonë atë që beson shpirtërisht në tekstet e tija famoze, duke shkaktu sensacione të mëdha në industrinë e repit.

Albumet e tij pothuajse kanë qenë gjithmonë hite, me shumicën e këngëve të reperit të cilat janë të bazuara në vuajtjet e tij personale me anëtarët e familjes dhe në karrierën e tij.

Related posts