Eminem me këngë të re

Për të gjithë fansat e tij, ka një lajm të mirë! Eminem ka lansuar një këngë të re, ndonëse viteve të fundit ishte shkëputur nga muzika.

Kënga, “Tone Deaf”, ka edhe një video të animuar. Ajo është përfshirë në albumin e Eminem, “Music to Be Murdered By – Side B.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këngën dhe videoklipin e këngëtarit. /Prive.al

Related posts