Enver Hoxhaj voton bashkë me gruan e djalin: Sot flasin qytetarët e Kosovës

Kandidati për kryeministër nga radhët e Partisë Demokratiek të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj ka votuar në qendrën e votimit në Fakultetin Filologjik në Prishtinë.

Hoxhaj ishte i shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali i tij, teksa ka kryer obigimin e tij qytetar.

Ai njëherit ka bërë thirrje që qytetarët të dalin të votojnë.

Related posts