Era Istrefi, Kaq joshëse se keni parë ndonjëherë (FOTO)

Në orët e fundit të vitit që lamë pas, shumë personazhe të famshëm bënë urimet e tyre dhe postuan foto e video nga festimet. Një ndër to edhe Era Istrefi, e cila fillimisht publikoi disa foto me fustan të zi duke e përshkruar 2020-ën si një vit të errët.

Por me postimin e rradhës, këngëtarja i la të gjithë gojëhapur duke uruar 2021-shin me fustan të bardhë provokues që i nxirrte në pah gjoksin.

“Qoftë i bardhë 2021-shi. Gëzuar Vitin e Ri”, shkroi Era krah fotove.

Related posts