Fansat kërkojnë një bashkëpunim në mes Dua Lipës dhe reperit të famshëm amerikan Eminem, shihni videon e vjetër që po qarkullon

Fansat e Marshall Mathers i njohur si Eminem janë duke qarkulluar një video të Dupa Lipës ku ajo shifet duke kënduar një këngë të popullarizuar nga reperi amerikan, nga Detroiti Eminem.

Videoja e vjetër e Dua është shpërndarë në YouTube ku është parë nga mijëra njerëz.

Ajo u rishfaq në llogari të mediave sociale ku fansat e Eminem-it e shpërndanë duke kërkuar që Dua Lipa dhe reperi të bashkëpunojnë.

Related posts