Flori i vë kapak 2020, lanson këngën e re ”Dhemb”, këngë kundër dhunës

Këngëtari i njohur në trevat shqiptare, Flori Mumajesi, kishte kohë që nuk kishte sjell ndonjë projekt muzikor.

Por, këngëtari Flori Mumajesi së fundmi është rikthyer me një projekt sensibilizues, ku ka hedhur projektin e titulluar “Dhëmb”.

Kënga flet për dashurinë pa kushte dhe sa më larg dhunës.

I gjithë projekti u krye nga vet këngëtari, pos klipit, të bërë nga Pro Video&ABC.

Related posts