Gërvalla në Isniq të Deçanit: Jemi para një mundësie që shfaqet një herë në jetë për ta rikthyer shtetin në duart tona

Kandidatja për deputete nga Lista Guxo e Vjosa Osmanit, e cila garon bashk me listën e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Gërvalla bashkë me Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin kanë qëndruar sot në fshatin Isniq të komunës së Deçanit ku nga atje kanë folur për ndryshimin që po vjen në Kosovë përmes zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Lexoni të plotë postimin e znj. Gërvalla në facebook:

Në Isniq, Dukagjin,duke argumentuar për ndryshim. Jemi para një mundësie që shfaqet një herë në jetë për ta rikthyer shtetin në duart tona. GUXO! Gjithkush duhet të mendojë thellë e të mos ta humbasë këtë shans historik. Për veten tonë, e më së shumti për fëmijët tanë. Dinjitet, ndershmëri e guxim është e gjitha çka nevojitet për të sjellë përmirësim hap pas hapi.#referendum#GUXO#meVjosen

Related posts