Gigi Hadid dhe Zayn Malik festuan Shën Valentinin e parë si prindër

Supermodelja botërore , 25 vjeçarja Gigi Hadid ka festuar Shën Valentinin e parë së bashku me të dashurin e saj Zayn Malik (28 vjeç)duke qenë prindër.

Dyshja që janë një kohë të gjatë së bashku, shfaqen krah njëri tjetrit të dashuruar si kurrë më parë, shkruan Daily Mail, transmeton IndeksOnline.

Ata po ashtu kishi  mbajtur sekret për një kohë emrin e vajzës së tyre, Khai.

Në dedikimin  e saj për Shën Valentin, Gigi i kishte shkruar Zayn “Të dua, Valentinë dhe dashurin që ne do ta ndajmë përgjithmonë”

Related posts