Gjuajtje me armë në Hajvali, dyshohet për të plagosur

Në lagjen Hajvali të Prishtinës ka pasur të shtëna me armë zjarri, shkruan Indeksonline.

Sipas burimeve të Indeksonline dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Indeksonline ka kontakuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të detajeve të reja.

Related posts