Hoxhaj takon anëtarët e PDK-së në Has të Prizrenit

Ushtruesi i Detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj ka qëndruar sot në Has të Prizrenit, me ç’rast ka takuar anëtarët e PDK-së atje.

Postimi i plotë i z. Hoxhaj:

Nuk ka si të përmbyllet më mirë kjo ditë e gjatë e takimeve me struktura, se në Has të Prizrenit! Gjithnjë është kënaqësi t’i takoj anëtarët e PDK-së dhe kryetarin e degës, Adem Morina, të cilët po angazhohen që në plotëni të realizojmë synimet tona në shërbim të qytetarëve e vendit. Së bashku, #PDK💙 forcë serioze për shtetndërtim!

Related posts