I sapo ardhur në krye të komunës, Bulliqi me rregullim modest dhe të bukur ndriqon sheshin e Podujevës

Pamje modeste dhe të bukura ka marrë sheshi i Podujevës i dekoruar për festat e fundvitit.

Kryetari i posazgjedhur i kësaj komune, Shpejtim Bulliqi përmes një postimi në rrjetin social facebook ka postuar disa foto ku shifen dekorimet e fundvitit.

Postimi i z. Bulliqi

Sheshi i Podujevës i dekoruar për festat e fundvitit.

Fotografitë janë realizuar nga Gentrit Haziri!

Related posts