Incident mes shqiptarëve e serbëve në Graçanicë, dyshohet se ka të plagosur

Në orët e vona të natës dyshohet se ka pasur sherr midis shqiptarëve e serbëve, në Graçanicë.

Burimet e Indeksonlinet njoftojnë se nga përleshja midis dy grupeve ka edhe të plagosur.

Nuk dihet ende se cila ishte arsyeja e përleshjes dhe me çfarë bilanci ka përfunduar ky sherr raporton Indeksonline.

Related posts