Ja si duket Komuna e Suharekës me dekorin e festave të fundvitit

Zbukurimit të festave të fundvitit, i është bashkangjitur edhe Komuna e Suharekës.

Sheshet kryesore të kësaj komune janë dekoruar në një stil të veçantë të cilat ngjallin atmosferën festive të Krishtlindjeve dhe ndërrimit të motmoteve këtë fundvit.

Related posts