Justin Bieber nuk do marrë pjesë në “Grammy”, arsyeja do t’ju habisë

Këngëtari i njohur, Justin Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë e çmimeve “Grammy” këtë vit.

27 vjeçari e ka marr këtë vendim në lidhje me nominimin që iu bë albumit të tij “Changes”.

Albumi i tij nuk u nominua në kategorinë “R&B” por në kategorinë “Pop.

Kjo gjë nuk i kishte pëlqyer aspak këngëtarit dhe për këtë arsye, Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë “Grammy”./mapo.al

Related posts