Kënga “Harrom” u lansua nga Dhurata Dora

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka lansuar këngën e re, me titull “Harrom”.

Këtë projekt të ri ajo e hodhi sot në kanalin Youtube

Kënga u shkrua nga vet ajo, Tonic dhe Denk, duke e bërë bashkë edhe melodinë, kurse, beati u bë nga Bannzz, Tonic dhe Fatjon.

‘Harrom’ është finalizuar edhe me klip, ku këngëtarja tregoi bukurinë e saj.

Related posts