Kënga “M’kujtohesh” e 2Ton shënon sukseset e para

Ka dy ditë që kënga “M’kujtohesh” e REP artistit 2TON është lansuar dhe ka arritur afër 1 milion klikime.

2Ton ka vendosur të mbyll janarin me këngë re.

Ky produksion muzikor është poashtu i pari për vitin 2021.

“M’kujtohesh” është titulluar ky projekt i cili është punuar nga Metro Music e klip të XL Films.

Kënga është lansuar të premten, e për pak ditë ka arritur të klikohet goxha shumë e të kthehet në refrenet e momentit./Prive.al

Related posts