Këngëtarja, Ariana Grande publikon albumin e saj të pestë

E njohur ndërkombëtarisht, këngëtarja, Ariana Grande ka publikuar albumin e saj të ri të titulluar “Positions (Deluxe)”.

Albumi i popstares 28 vjeçare, Ariana Grande përmbanë pesë këngë të reja, përfshirë remiksin “34 +35” i cili përfshin Megan The Stallion dhe Doja Cat.

Të dy artistet lëshuan videoklipin për bashkëpunuan për remiks të njërës prej këngëve.

Ky është albumi i saj i pestë që konsiderohet nga “Billboard 200” si albumi numër një.

Related posts