Kim Kardashian në reality shown e saj të fundit / ” Ndihem si një dreq dështake”

“E vogla”, Kimberly Noel “Kim” Kardashian një stiliste dhe modele e njohur amerikane me origjinë Armene ditë më parë është bërë e ditur se është divorcuar nga burri i saj.

Modelja 40 vjeçare, Kim Kardashian e cila më së shumti njihet për jetën e saj personale, për të flitet se ajo bënë përdorimin e tepruar të photoshop.

Ajo peshon vetëm rreth 54,4 kg dhe është 1,59 cm e gjatë.

Por në familjen e saj ka edhe më të shkurtër. Motra e saj Kourtney është vetëm 1,52 m.

Duket se divorci i Kim Kardashian nga Kanye West do të mbulohet në ndonjë mënyrë në sezonin final të shfaqjes “Keeping Up With the Kardashians”.

Në një klip të ri prezantues për shfaqjen ‘reality’, ajo shihet duke qarë me dënesë dhe deklaron: “Ndihem si një dreq dështake”.

Edhe motra më e vogël, Kendall Jenner është gjithashtu edhe përlotur gjatë bisedës së familjes.

Ndonëse nuk është e sqaruar se çfarë e bëri Kim-in të qajë, është e sigurt të thuhet se përfshin divorcin nga babai i katër fëmijëve të saj.

Related posts