Kjo është vajza bukuroshe e Eminemit

Hailie Jade është vajza e reperit të famshëm amerikan Eminem.

Ajo duket mahnitëse në fotografitë e fundit.

Hailie Jade publikoi disa fotografi joshëse në Instagram, ndërsa ndjekësit theksuan se ajo duket si babai i saj, reper, shkruan Daily Star.

Vajza e Eminem, Hailie Jade, u tha se ajo duket tamam si babai i saj i famshëm në imazhet e fundit në rrjete sociale.

Bukuroshja, 25 vjeçe, është bërë një influencuese në të drejtën e saj dhe shpesh ndan imazhe me stil në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo të mërkuren publikoi një selfie mahnitëse me fansat, duke dërguar edhe një mesazh pozitiv tek ata.

Hailie veshi një xhaketë lëkure të zezë dhe kapele krem në imazhin e fundit, të shkrepur në veturë.

Ajo tregoi bukurinë natyrale, teksa kishte vendosur vetëm pak grim në fytyrë.

Related posts