Klina zbukurohet për festat e fundvitit

Komuna e Klinës, sonte është ndriquar shesheve të bukura të saja me dekorimet festive dhe ndezjen e dritave për festat e fundvitit. Këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në faceobook, kryetari i kësaj komune, Zenun Elezaj.

Related posts