Kosova fiton miqësoren kundër Lituanisë

Pas një pauze të gjatë Kosova sot është rikthyer në “Fadil Vokrri” në një miqësore kundër Lituanisë.

Pas 45 minutave lojë Kosova shkon në pushim me një gol të Arbër Zenelit dhe një dominim total të lojes, ndërsa në 45 minutëshin e dytë Kosova shënon edhe tri gola nëpëmjet Muriqit, Zenelit dhe halimit duke mbyllur kështu ndëshjen me fitore 4 me 0

Related posts