Lansohet kënga “Mos shko”, e dyshes Dafina Zeqiri dhe Yll Limani

Kënga e paralajmëruar ditë më parë është lansuar sot. Bëhet fjalë për duetin mes Dafina Zeqirit dhe Yll Limanit.

Dy këngëtarët e njohur kanë publikuar sot këngën “Mos shko” e cila e plotë është tashmë në Youtube.

Mund ta dëgjoni këngën më posht:

Related posts