“Me Çlirimtarët”, slogani i NISMA Socialdemokrate

Është zbuluar slogani i partisë NISMA SOCIALDEMOKRATE.

“Me Çlirimtarët”, është fjala që ka zgjedhur kjo parti me lider Fatmir Limaj.

“UÇK nuk është e kaluara, është themeli i shtetit. Ne jemi krenar me këtë trashëgimi dhe do ta mbrojmë atë.Me Çlirimtarët- këta jemi ne, kjo është ajo që na definon”, shkruan Limaj në facebook.

Kujtojmë që edhe partitë e tjera tashmë kanë bërë publikuar sloganet e tyre për zgjedhjet parlmentare të 14 Shkurtit./Indeksonline.net

Related posts