Meçi Mike Tyson dhe Roy Jones, Gjithçka e barabartë

Ka përfunduar meçi madh ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones, duel ky që i takoi kategorisë së rëndë në boks.

54 vjeçari, Tyson u rikthye për të treguar një luftë të fortë me kundërshtarin e tij 51-vjeçar, Roy, meç ky që u mbyll me barazim, shkruan IndkesOnline

Ky meç u zhvillua me 8 runde nga 2 minuta, ku në fund të dy boksierët dolën të shëndetshëm dhe ‘luftën’ e vendosën me barazim.

Kujtojmë se takimi u zhvillua në Los Angeles, pa tifozë si shkak i pandemisë.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.