Meghan Markle vrapoi/ajo dhe Harry dëshiruan pavarësi dhe kontrolluan çdo spital para se të sillnin vajzën e tyre në jetë

Princ Harry dhe Meghan ditë më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Dyshja kishin vendosur që të kryejnë lindjen e vajzës në spital, por që primare të jenë siguria dhe privatësia, transmeton Indeksonline.

Sipas ‘People’, ata kishin kontrolluar çdo spital i cili do të mund t’iu përshtatej stilit të tyre.

Burime të afërta të tyre janë shprehur se kujdesi për Meghan dhe vajzën e tyre ishte shumë i kujdesshëm, duke kaluar edhe këtë lindje ashtu siç dëshironin./Indeksonline/

Related posts