Mesi nderon figurën e Maradonës me një gol të bukur që i dedikoi atij

Leo Messi ka shënuar golin e katër në takimin ndërmjet Barcelonës dhe Osasunës, takim ky që po zhvillohet në kuadër të xhiros së 11’të në La Liga.

Messi shënoi një gol spektakolar në minutën e 73’të të takimit, ku duke festuar hoqi fanellën e tij dhe e ekspozoi atë të të ndjerit legjendës, Maradona, shkruan IndeskOnline

Rezultati i takimit përfundoi në 4:0.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.