Mësoni emrin interesant si e quajnë vajzën e Ledrit dhe Sarës

Që nga momenti kur ka ardhur në jetë, fansat janë shumë kureshtar për emrin e vogëlushes së Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës. Çifti kanë qenë të heshtur këto ditë (deri pak më parë)- përveç një fotoje që ka postuar Ledri në Instagram.

Por Ledri sapo ka postuar një foto edhe me portretin e vajzës së tyre dhe krahas fotos shkruan “Poem Blu”. Komentet e urimeve janë të shumta dhe Ledri me siguri është një baba shumë i lumtur i cili mezi ka pritur ardhjen në jetë të vajzës.

Related posts