“M’kujtohesh”, super kënga e 2 Ton

Këngëtari, artisti i zhanrit REP, me prejardhje nga Ferizaji, 2 Ton, është këngëtar mjaft i pëlqyer në estradën shqiptare.

Ai ka lansuar sot, këngën e tij të re, me titull, “M’kujtohesh” , teksa për instrumentalin është përkujdesur producenti Nego.

Artisti vet e ka punuar melodin dhe tekstin dhe që në minutat e parë të shpërndarjes, kënga ka filluar të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës së tij.

Related posts