Nesër magjia e futbollit. Barcelona pret Juventusin në Camp Nou

Për adhuruesit e futbollit, nesër në fushë kemi mundësinë të shohim futboll kualitativ përmes dyshës së famshme Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Nesër Blaugranët e Barcelonës presin Bianconerët e Juventusit në ndeshjen e radhës në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në Camp Nou, me fillim në orën 21:00.

Momentalisht, Barcelona kryeson me 15 pikë, duke u rënditur i pari në grup, pastaj Juventus me 12 pikë, Dynamo kyiv me 1 pikë dhe Ferencvaros me 1 pikë.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.