“No Drama” kënga e lansuar nga Anxhelina

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj e ka lansuar këngën e re të saj, të titulluar “No Drama” i cili vjen me një klip me nuancat bardhë e zi.

Kënga është në gjuhën angleze dhe premton që do të jetë një hit.

Në klip nuk mungojnë as skenat joshëse nga këngëtarja e bukur shqiptare.

Related posts